Cep Telefonu Tamirinde Profesyonel Çözüm

Cep telefonunuz her an darbe alabilir, camı kırılabilir veya sıvı temasıyla karşı karşıya kalabilir. Bu problemlerin sonucunda oluşabilecek hata ve arızaların tamirini,  profesyonel ekibimiz  hızlı ve güvenli bir şekilde yapıp hizmetinize sunmaktadır.

Cep telefonu tamiri yapan 3E Teknik serivisimiz Iphone, Samsung, Sony, Huwaei, Lenovo,Casper, Asus, Vestel, Turkcell, Lg, General Mobile, Nokia gibi markaların her türlü yazılımsal ve donanımsal sorun ve arızalara çözüm üretmektedir.

cep telefonu tamiri

Cep Telefonu Tamiri Nasıl Yapılır?

Cep Telefonu Tamiri Genel Arızalar

Cep telefonunuzda oluşabilcek ekran kırılma ve çatlak sorunu, sarj soket sorunu, Hoparlör sorunu, home tuşu çalışmama sorunu, ekran kararması sorunu, açma kapama tuşu sorunu, ses açma kapama sorunu, sıvı teması arızası, yazılım güncelleme sorunu, ön kamera arızası, arka kamera arızası, hoparlör arızası, titreşim moduna alma sorunu, telefon kapanma sorunu, kulaklık soket arızası, dokunmatik ekran arızası, cep telefonu anakart arızası, ahize arızası, sarj alma sorunu, sarj çabuk bitme sorunu, wifi sorunu, kasada çizilme, ezilme, soyulma sorunu, sensör algılama sorunu, bluetooth sorunu, Lcd ekranda donma, yavaşlama sorunlar, şebeke gidip gelme sorunu gibi sorun ve arızaların çözümü için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Cep telefonu ekran  tamiri sonrasında telefon ekranınızın  dış etkenlere karşı korunması için siz değerli müşterilerimize hediye olarak  30 TL değerinde koruyucu kırılmaz camı ücretsiz şekilde montajını yapıp sizlere teslim ediyoruz.

Cihazınız ile servisimize geldiğiniz taktirde cep telefonu tamiriniz en kısa süre içerisinde yapılmaktadır.

Yurtiçi Kargo ile ücretsiz bir şekilde 147 339 934 kurumsal anlaşma kodunu kullanarak Türkiye’nin her yerinden  kargo gönderimi sağlayabilirsiniz. Kargonuz 1-3 iş günü arasında siz müşterilerimize teslim edilmektedir.