Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58
Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58

Hakkımızda

Hakkımızda

Cep Telefonu Tamircisi 3E teknik servis hizmetlerine ait bir sitedir. 3E teknik servis Türkeye’de iphone ve Samsung cep telefonlarının ön camlarını ve ekranlarını ilk değiştiren firmalardan birisidir.Cep telefonlarının şarj,ekran,sıvı temas,yazılımsal sorunlar, ses sorunları, kulaklık arızaları gibi bir çok arızasına teknik olarak destek veren ve çözümleyen profesyonel bir cep telefonu tamir servisidir. 

20 yılı aşkın süredir Kartal’da cep telefonu tamiri hizmeti veren firmamız sizlere profesyonel ve kaliteli ürünlerle problemlerinize çözüm olmaktadır. Telefonunuzun sorununa göre en iyi ve kalıcı çözüm ne ise alanında uzman ekip arkadaşlarımız size o çözümü önereceklerdir. Cep telefonlarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Biz de aynı önem ve dikkatlilikle sizlere cep telefonu tamiri konusunda yardımcı oluyoruz.

Belirli dönemlerde farklı ülkelere giderek cep telefonu konusunda daha da uzmanlaşan ekibimiz sürekli ve güncel olan eğitimlere katılmaktadır. Bu seminerlerde öğrendikleri her türlü bilgiyi Türkiye’ye getiren ilk isimlerdendir. Hayat her gün değişiyor, bunun farkındayız. Üstelik teknoloji ile ilgili bir iş yaptığımız için her çıkan yeni bir cihazı inceleyerek o cihaz üzerinde uzmanlaşıyoruz.

Cep telefonlarınızın dönem dönem belirli problemleri çıkabilir, bu problemler fiziksel olduğu gibi yazılımsal da olabilmektedir. Ekran değişimi, Kasa değişimi, Dokunmatik değişimi, Cam değişimi gibi birçok konu haricinde yazılımsal hatalara da profesyonel bir şekilde yaklaşarak çözüm üretmektedir. Bizlere +90 542 353 71 58 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

hakkımızda
hakkımızda
1 Response

Leave a Reply