Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58
Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58

İphone 6 Ön Cam Değişimi 99 TL

iPhone 6 cam değişimi ekranı kırılmış çatlamış fakat tuşları basan ve dokunmatik fonksiyonları tamamen çalışan ve herhangi bir mürekkeplenme lekesi olmayan telefonunuzun ekranı üzerindeki ön cam değişim işlemidir. Servisimizde yapılan iPhone ön cam değişim işlemi garantili bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Oca sistemi ile gerçekleştirilen işlem esnasında kesinlikle orijinal ürün kullanılmakla birlikte fabrikasyon olarak işlem görmektedir. Servisimizde yapılan işlemin neticesinde iPhone 6 telefonunuz ilk günkü performansına sahip olarak sis değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. iphone 6 Ön Cam Değişimi 99
İphone 6 Ön Cam Değişimi 99 Tl
İphone 6 Ön Cam Değişimi 99 Tl
iPhone 6 ön cam değiştirme işlemi sonrası telefonunuzun orjinalliği bozulmaz renk kalitesi değişmez çünkü kullanılan sizin kendi orjinal ekranınızdır biz sadece ön cam değişimi işlemi yapıyoruz.
Detaylı ve hızlı bilgi almak için uzman teknisyenlerimize ulaşmak için 0542 353 71 58 ve  0216 353 71 58 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İphone 6 Ön Cam Değişimi Teknik Servis Hizmeti

İphone 6 telefonunuz herhangi bir nedenden dolayı yere düşmüş ya da çeşitli şekillerde darbe almış ve ön camı çatlamış ise panik yapmayın.  Eğer yaşanan durum neticesinde telefonunuzun ekranında görüntü var ise, dokunmatiği de çalışır durumda ise bu durumda iphone ekran değişimi işlemine gerek olmadan yapılması gerekli olan tek şey iphone 6 ön cam değişimi olacaktır. İphone 6 ön camı elektriksel bir bağlantıya sahip olmayan bir eleman olup cihazın ön ekranını koruma görevi üstlenmekle birlikte görsel bütünlüğü tamamlayıcı nitelik barındırmaktadır. Bu özelliği nedeniyle ön cam değişimi sonrasında cihazınızda bir bilgi ya da veri kaybının olması söz konusu olmamaktadır. Cihazınızın tamir edilmesi amacıyla servisimize gelmeden önce bizi 0216 353 71 58 ya da 0542 353 71 58 numaralı hatlardan arayarak randevu Alın. Bu durumunda İphone 6 Ön Cam Değişimi süresi 1 saatlik bir zaman dilimine kadar düşürülebilmektedir.

3E Teknik Servisinde İphone 6 Ön Cam Değişim Süreci Hakkında Bilgi

Türkiye’de ilk kez İphone 6 Ön Cam Değişimi  işlemini hayata geçiren  3E Teknik servisimiz, konusunda tecrübeli ve maksimum seviyede bilgi birikimine sahip olan kadromuz aracılığı ile siz değerli müşterilerimize fabrikasyon standartlarından taviz vermeden değişim hizmeti sağlamaktayız. Ön camı zarar görmüş olan ancak ekranı herhangi bir sorun olmaksızın çalışır durumda olan iphone 6 telefonunuzun ön cam değişim işlemi yalnızca 99 TL olup 1 ile 3 saat gibi süreçlerde  3E Teknik servisimiz tarafından değiştirilebilmektedir. Teknik servisimiz bünyesinde kullanılmakta olan ekipmanlar yurt dışından özel olarak getirtilmiş olan profesyoneller aracılığı ile hizmete sunulmaktadır. Servisimizde gerçekleştirilen iphone 6 ön cam değişimi işleminin sonrasında cihazınızın sahip olduğu ekran ve dokunmatik performansı ilk günkü gibi mükemmel nitelikte olacaktır.

Neden Ceptelefonutamircisi.com’i Tercih Etmelisiniz?

-Müşterilerini güler yüzle karşılar.
-Yapılan her işlemi kayıt altına alır.
-Konusunda profesyonel teknik personeller aracılığı ile müşterilerine hizmet sunar.
-Profesyonel teknik hizmeti sunmakta olup zamanında teslimden taviz vermez.
-Garantili olarak teknik servis hizmeti sağlar.
-Gsm Sektöründe uzun yılların vermiş olduğu bir tecrübe ve birikim ile hizmet vermektedir.

3E Teknik Servisine Nasıl Ulaşabilirim?

Eğer İstanbul’da ikamet etmekte iseniz servisimize bizzat gelerek cihazınızı servisimize gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Servisimize gelmek için Kadıköy’den otobüs, minibüs, metro ya da dolmuş gibi ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz. Servisimize Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bostancı’dan kalkış yapan sarı dolmuşları kullanarak Kartal son durağa kadar gelmeniz mümkün olabilmektedir. İstanbul dışında ikamet ediyor iseniz cihazını size tarafımızdan kargo ile gönderilebilmektedir.

3E Teknik Servis adresimiz Kordonboyu Mah. Ankara Cd. Hamam Sok. No:45/A Kartal – Merkez

Adres Tarfif : 3E cep telefonu tamir servisi KArtal merkezde Bankalar Caddesi’nin bir arka sokağında kalır. Yapı kredi ve İşler kitap evi bitişiğinde yer almaktadır.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’a Git.

Aşağıdaki haritada konumumuz gözükmektedir.

Leave a Reply