Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58
Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58

İphone 6 Ön Cam Değişimi Teknik Servis Bilgisi

Türkiye’de ilk olarak İphone 6 Ön Cam Değişimi işlemini gerçekleştiren ilkler arasında yerini almış olan 3E Teknik servis firmamız yalnızca 119 TL gibi cüz’i bir ücret karşılığında İphone 6 Ön Cam Değişimi yapmaktadır. Konusunda gerekli bilgi, birikim, deneyim sahibi olan çalışan teknik servis kadromuz ile birlikte iphone ön cam değişim konusuyla ilgili olarak fabrikasyon standartları doğrultusun ön cam değişim işlemi gerçekleştirmekte ve müşterilerinin memnuniyetini maksimum seviyede sağlamayı, kar gütmenin önünde tutmaktadır.
Düşme, çarpma ya da benzeri nedenlerden dolayı aldığı darbeler neticesinde camı ciddi manada zarar gören ya da kırılan cihazınızın ekranı çalışır durumda ise ve iphone ekran değişimi gereksinimi söz konusu değil ise iPhone 6 telefonunuzun ön cam değişimi 1 ila 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Camı kırılmış durumdaki cihazınızı teknik servisimize getirmeden önce 0216 353 71 58 ve ya 0542 353 71 58 numaralardan bizi arayarak randevu almanız halinde cihazınızın camının değiştirme süremiz 1 saatlik bir sürece inebilmektedir.

Müşterilerimize hizmette kaliteden taviz vermeyen bir anlayışı benimsemiş olarak faaliyet göstermekte olan 3E Teknik servis firması olarak bizim birinci önceliğimiz müşterilerimizi mutlu etmek ve sunmuş olduğumuz hizmet karşısında memnun müşterilere sahip olmaktır. Bu nedenle sunmakta olduğumuz servis hizmetlerinde kullanmakta olduğumuz ekipmanlar yurt dışından özel olarak getirilmiş olup kullanımları konusunda uzmanlığı mevcut olan personellerce kullanım sağlanmaktadır.

İphone 6 Ön Cam Değişim İşlemi Sonrası Bir Problem Yaşanır Mı?

Çeşitli sebeplerden ötürü camı kırılan ancak ekranında bir sorun mevcut olmayan iPhone cihazların ön camları elektronik bir bağlantıya sahip olmadıkları, yalnızca ekranı koruma ve görsel bakımdan da bir bütünlük oluşturmaları amacıyla kullanılan ekipmanlar olmaları nedeni ile ön cam değişimi sonrasında telefonunuzun ekranı ve dokunmatik hassasiyeti fabrika çıkışındaki ilk günü gibi sorunsuz şekilde müşterilerimize teslim edilir.  Bu işlem sonrasında kesinlikle herhangi bir veri kaybı da söz konusu olmamaktadır. Oca sistemi kullanılarak gerçekleştirilen ön cam değişim işleminde orijinal İphone ürünleri kullanılmaktadır. Böylece gerçekleştirilen ön cam değişimi işleminin ardından cihazınız herhangi bir sorun yaşamadan çalışır duruma gelir. Servisimizde verilen hizmet garantili olarak sunulmaktadır. İphone 6 Ön Cam Değişimi profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Ceptelenfonutamircisi.com Tercih Sebepleri

-Güler yüzle müşterilerini karşılar.
-Müşterilerine sunduğu her hizmetin kaydını tutar.
-Profesyonel ve hızlı bir teknik servis hizmeti verir.
-Profesyonel çalışan kadrosu ile hizmet verir.
-Gsm Sektöründe uzun yılların vermiş olduğu bir tecrübeye sahiptir.
-Müşterilerine garantili bir teknik servis hizmeti verir.

İphone 6 Ön Cam Değişimi Teknik Servis Bilgisi Nasıl Ulaşım Sağlanabilir?

İstanbul’da ikamet etmekte olan ve 3E hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterileriler cihazlarını servise bizzat gelerek bırakma imkânına sahiptirler. İstanbul’un pek çok noktasından Kartal ilçesine ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Adresimiz: Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No: 45 /A Kartal ilçe merkezi
Kadıköy ilçesinden metro, minibüs, otobüs ve dolmuş vasıtası ile ulaşım mevcuttur.
Taksimden gelecek olan müşterilerimiz otobüs ile servisimize gelebilirler.

Bostancı’dan gelecek olan müşterilerimiz ise Bostancı’dan kalkış yapan sarı dolmuşlar vasıtası ile son durağa kadar gelebilme imkânına sahiptirler. Şehir dışında yaşayan ancak hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz cihazlarını kargo şirketleri vasıtası ile bize kolaylıkla gönderme imkânına sahiptirler.

İphone 6 Ön Cam Değişimi Teknik Servis Bilgisi – İLETİŞİM

Adres : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’a Git.

Telefon: 0216 353 71 58

Whatsapp: 0542 353 71 58

Soru, görüşleriniz ve detaylı bilgi almak için her zaman hattın diğer ucundayız.

Diğer arızalar ve telefon ihtiyaçlarınız için her zaman bekleriz.

Fiyatlarımız dolar kuruna göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıntılı bilgi için bizi arayın.

Adres: Kordon boyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No: 45/A

Kartal / İstanbul

Bize Facebook üzerinden de ulaşabilirsiniz

https://www.facebook.com/ceptelefontamircisi/

Leave a Reply