Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58
Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58

Samsung A7 Batarya Değişimi

Samsung A7 batarya değişimi fiyatı 120 TL’dir.Bataryanızın yani pilinizin değişimi ortalama 1 saatte Samsung teknik servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.A7 pil değişimi sonrası takılan yeni pil ,batarya orjinaldir.Telefonunuzun daha uzun ömürlü kullanımı ve şarjınızın da batarya ömrünüzünde genel olarak daha uzun kullanmak için kesinlikle orjinal ürünler tavsiye etmekteyiz.

Samsung A7 batarya değişimi genellikle batarya(pil) ömrünüzün azaldığı durumlarda, arada sırada kendi kendine kapandığı durumlarda ve en önemli pil sorunu olarak şarjın az gitmesi durumunda değişimi yapılmaktadır.Bataryanın bozulmasını ve şarjın az gitmesini, bataryanın bozulmasını sağlayan en önemli iki faktör bulunmaktadır.Bunlar sırasıyla  ;

  1. Telefonunuzda yan sanayi şarj aleti kullanmanız
  2. Aşırı derece uzun sürelerde telefonu konuşma harici kullanmanız

[info]NOT: Samsung A7 telefonunuzun bataryası arka kapağı sçkülerek çıkarılmaktadır. [/info]

Bataryasını değiştirdiğimiz Samsung telefonunuzu kullanıma sorunsuzca devam edebilirsiniz.Herhangi  bir farklılık söz konusu olmayacaktır. Değişen bataryanız kullanıcı hataları haricinde 2 ay garanti kapsamındadır. Unutmayınız ki orjinal ürün seçimleri her zaman daha iyi performans ve daha uzun şarj süresi sağlamaktadır.

samsung a7 batarya değişimi

Samsung A7 Batarya Değişimi – İstanbul Dışından Nasıl Cihaz Gönderebilirim ?

Size en yakın Yurtiçi kargo şubesine giderek 147 399 934 kurumsal anlaşma kodumuzu kargo poşetinin alıcı kısmına yazmanız yeterlidir.Kargo gönderme işleminiz ücretsizdir.Kargonuzu Türkiye’nin her yerinden gönderebilirsiniz.Otomatik olarak 3E Teknik Servis firma bilgileri çıkmaktadır.Lütfen kargo poşeti içine ücret,kilit kodu vs. bilgisi koymayınız.

Samsung A7 Batarya Değişimi – Nasıl Çalışıyoruz ?

  1. Telefonunuz bize geldiğinde ilgili teknisyenimiz telefonunuzu inceler sizi arayıp varsa kilit kodunuzu öğrenir gerekli testleri yapar.
  2. Telefonunuzun ön cam değişimi yapılır.Test edilir.
  3. Sizi arayıp hesap numaramızı paylaşırız ve ödemenize istinaden kargoya veririz.

Samsung A7 Batarya Değişimi – İletişim

Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No : 45 /A   KARTAL / İSTANBUL

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’a Git.

Servisimiz Kartal merkezde çarşıda bankalar caddesinin arka sokağında işler kitabevi yanında yer almaktadır.Kartal metrosunda inip Kartal Köprüsü üzerinden çarşıya giden otobüs yada minübüslere bindiğinizde çarşıda indikten sonra 250 metre mesafededir.Sahil tarafından geliyorsanız Kartal İskele durağında indiğiniz zaman 100 m uzaklıktadır.

Telefon : 0216 353 71 58  WhatsApp ve Cep : 0542 353 71 58

Leave a Reply