Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58
Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58

Samsung Batarya Değişimi

Samsung Telefonlarda Şarzın Az Gitmesi Sorunu – Samsung Batarya Değişimi ;

Samsung batarya arızası ve değişimi, modellere göre farklılık göstermekte olup bazı modellerde batarya kolayca sökülmediğinden arka kapak sökülerek batarya değişimi yapılmaktadır. Genel olarak Samsung telefonunuzun şarjının az gitmesi ile ilgili detayları ve Samsung batarya değişimi ve Samsung modellerinin batarya fiyatlarını aşağıda detayları ile açıkladık. Aklınıza takılanlar için bizi arayabilirsiniz.

Samsung Telefonumun Pili Şişti Ne Yapmalıyım ?

Samsung batarya değişimi telefonunuzun pili şişmesi durumunda mutlaka yapılması gereken önemli bir durumdur. Çünkü bataryası şişik telefonlarda şarjın az gitmesi yanı sıra bataryanız (piliniz) daha fazla şişerek ekran da kırabilir ve Samsung ekran değişimi maliyeti ortaya çıkabilir. Bu durumları önlemek adına ve pilinizin , bataryanızın şişmesi durumunda en hızlı şekilde batarya değişimi yaptırmak telefonunuzun hem daha güvenli hale getirecek hem de batarya  değiştiği için telefonunuzun şarj süresi orijinal standartlarına en yakın değere kavuşacaktır.

Samsung Orijinal Batarya Değişim Fiyatı Ne Kadar  ?

Samsung Batarya Değişimi
Samsung Batarya Değişimi

Samsung batarya fiyatı modele göre değişiklik göstermektedir. Bazıları arka kapak çıkarılarak sökülerek çözülebilir bu modeller genellikle J Serisi modellerdir fakat  A serisi batarya değişimi ve diğer bir model  S serisi batarya değişimi yaptırmak için teknik servisimizde endüstriyel makinalarımızla telefonunuzun arka kapağının sökülmesi gerekmektedir. Çünkü bu modellerin batarya değişimini yapmak için tak çıkar kapak değil yapışkanlı kapak kullanılmıştır.

Telefonumun Şarjı Az Gidiyor

Telefonunuzun şarj süresi normal standartların biraz altında gidiyorsa kullandığınız uygulamaların tüketiminden kaynaklanabilir. Öncelikli olarak telefonunuzdaki gereksiz yada çok sık kullanmadığınız uygulamaların arka planda çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Gereksiz yere çalışan tüm uygulamalarınızı kapatıp test etmenizi öneririz eğer bu işlemi yapmanıza rağmen Samsung telefonunuzun şarjı az gidiyorsa batarya değişimi yaptırmadan önce aşağıdaki diğer adımlara geçelim.

Kullandığınız Şarj Aleti Telefonunuzu Tam Şarj Ediyor mu?

Telefonunuzu şarj etmek önemli tabi kullandığınız şarj aleti çok daha önemli çünkü tam olarak şarj etmediğiniz yada şarj olduğunu düşündüğünüz telefonunuz yan sanayi yada orijinal standartlarında olmayan şarj aletleri yüzünden tam olarak dolum sağlamayabilir. Tam dolu ibaresi gözükse de bataryanızın çok çabuk şarjının azalması kullandığınız şarj aleti ile de alakalı olabilir. Çünkü belirtiğimiz gibi orijinal yada orijinal standartlarda olmayan şarj aletleri telefonunuzun şarjının çabuk bitmesini sağlar.

Samsung Batarya (pil) Değişimi Ne Zaman Yaptırmalımıyım ?

Samsung batarya değişimi için 3E Teknik Servis’ten Samsung batarya fiyatı öğrenebilirsiniz. Sitemizin iletişim kısmından yada canlı destek kısmından bize ulaşarak batarya fiyatı bilgisinden sonra gönderim sağlayabilir yada servisimize gelerek işlem yaptırabilirsiniz. Bazı modellerin batarya değişimi arka kapak sökülerek yapılmaktadır bundan dolayı detaylı bilgi alarak ortalama süre öğrenebilirsiniz.

[infobox]Bize ulaşmak için sitemizin iletişim kısmını kullanabilir.Yada Google ve Yandex navigasyonlara 3E Teknik Servis yazarak arattığınızda sizi servisimize en yakın noktaya getirecektir.3E teknik servis Kartal merkezde Hamam Sokak’ta yer almaktadır.[/infobox]

 

 

 

Leave a Reply