Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58
Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58

Samsung C7 Pro Ön Cam Değişimi

Samsung C7 Pro Ön Cam Değişimi servisimizde sadece 2 saat içerisinde yapılmaktadır. Samsung C7 ekran değişiminden farklı olarak yapılan bun işlem Samsung  C7 telefonunuzun üzerindeki ön cam değişimi işlemidir. Bunu işlemde telefonunuzun ekranı değişmeyeceği için orjinalliği asla kaybolmaz. Beyaz,siyah ve gold renkleri bulunan Samsung C7 Pro telefonunuzun ön cam değişimi yapılabilmesi için ekranınızdaki tüm dokunmatik fonksiyonlarının çalışması gerekmektedir aksi takdirde komple ekran değişimi yapılması gerekir. Ön cam ekranın üzerinde olduğundan kırıldığında tek değişimi yapılabilmektedir fakat ekranla bierlikte ön camınız kırılmış ise komple değişim yapılması gerekir. Detaylı bilgi için gerekli anlatımı yapdığımız bu yazıyı 2 dakikanızı ayırarak sonuna kadar okumanızı öneririz.

Hızlı iletişim ,için 0542 353 71 58 Whatsapp destek hattımızda arayabilir yada mesaj atabilirsiniz.

Samsung C7 Pro Ön Cam Değişimi 150 TL’dir.

Samsung C7 Pro Ön Cam Değişimi
samsun c7 pro modelin siyahı ön camı

Samsung C7 Pro Ön Cam Değişimi Yapılabilmesi İçin Gereken Şartlar

  • Telefonunuzun ekranındaki dokunmatik fonksiyonları çalışmalıdır.Bir kısmı dahi çalışmasa bu ön cam değişimi ile tamir edilebilmesi mümkün değildir.Bu durumda komple ekran değişmektedir.
  • Samsung C7 Pro telefonunuzun ekranın mürekkeplenme vb.. lekeler varsa malasef bu sorunda ekran değişimi ile çözülebilmektedir.

Samsung C7 ekran değişim fiyatımız 520 liradır bu fiyatımız yedek parça tedariği ve üreticiye bağlı olarak değişmektedir ,lütfen güncel fiyatları için bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Samsung C7 Pro Ön Cam Değişimi İletişim

Samsung C7 Pro Ön Cam Değişimi telefonunuzun ekranında çatlak varsa ve dokunmatik ve benzeri fonksiyonları çalılıyorsa kırık ön camınızı endüstriyel makinalarımız ile ortalama servis yoğunluğumuza göre 2 saat gibi tahmini bir süre zarfında değiştirmekteyiz.Bu süre servis yoğunluğumuza göre değişmektedir, gelmeden önce bize  0216 353 71 58 yada 0542 353 71 58 whatsapp numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Samsung C7 Pro Ön Cam Değişimi İçin Sıkça Sorulanlar

  • Telefonunuzun ekranı değişmeyeceğinden orjinalliği asla kaybolmaz renkler vb özellikler ekran üzerinde yer aldığı için ön cam değişiminde renk vs tutan bir yapı yoktur bütünlüğü sağlayan şeffaf bir camdır.
  • Telefonmunuzun içi tamamen sökülmez ekran kısmı sökülür ve sökülen ekranınız makinalarımız ile ön cam ayrıştırma işlemine tabi tutulur.
  • Telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez.
  • Dokunmatik hassasiyeti değişmez dokounmatik hassasiyeti ekran kısmı ile alakalı bir işlemdir.

Samsung C7 Pro Ön Cam Değişimi – Servisiniz Nerede ?

3E Teknik Servis cep telefonu tamir merkezi İstanbul Kartal ilçesinde yer almaktadır.

Adresimiz :Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’a Git.

Telefon no : 0216 353 71 58 Whatsapp : 0542 353 71 58

[info]Türkiye’nin her yerinden servisimize Yurtiçi Kargo ücretsiz olarak  ile cep telefonu tamir ettirmek için cihaz gönderebilirsiniz.Yapmanız gereken sadece 147339934 bu kodu bulunduğunuz ildeki Yurtiçi kargo şubesine iletmeniz.[/info]

Nasıl Gelirim ?

Kadıköy tarafından geliyorsanız 16D ye binebilir Kartal Sahil Çarşı durağında inerek 100m yürüdüğünüze servisimize ulaşabilirsiniz

Yine Kadıköy Tarafından metro ile kartal istasyonunda inerek Sahil çıkışından çıkıp Kartal köprüsünden Merkeze giden minübüs veya belediye araçlarına binebilirsiniz.

Servisimiz Kartal Merkezde Bankaların olduğu caddenin arka sokağıdır İşler Kitabevi yada Yapıkredi ile bitişik konumdadır.

Leave a Reply