Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58
Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58

Samsung Galaxy A720 Ön Cam Değişimi

Samsung Galaxy A720 Ön Cam Değişimi telefonunuzun ekranı kırıldığında Samsung Galaxy A720 ekran değişimi yapılmasına gerek kalmadan yüksek ücretler ödemeden kırık ekranınızın üzerindeki , ön cam değişimi işlemidir. Ekran üzerinde koruma sağlayan ön cam vardır. Samsun ön cam değişimi işlemi bir çok modele uygulanmaktadır. Samsung A720 ön cam değişimi yapılabilmesi için bazı hususları telefonunuzun sağlaması gerekmetedir. Detaylar aşağıda yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz. Samsung Galaxy A720 Ön Cam Değişimi

Samsung A720 Ön Cam Değişimi Fiyatı 149 TL’dir

Samsung Galaxy A720 Ön Cam Değişimi
Samsung Galaxy A720 Ön Cam Değişimi

Samsung Galaxy A720 Ön Cam Değişimi Yapılabilmesi İçin Gerekli Şartlar

  • Cep Telefonunuzun ekran görüntüsünde hiç bir leke görüntü kaybı piksel kaybı olmamalıdır.Varsa bu ön cam değişimi ile değil ekran değişimi ile çözülebilir.
  • A720 Ön cam sadece ekranı koruyan ve görsel bütünlüğü sağlayan bir parçadır.Ekranınızın tüm fonksiyonları çalışmalıdır.Aksi taktirde ön cam değişimi ile değil ekran değişimi ile sorun çözülebilir.
  • Telefonunuzun ekra üzerindeki tüm tuşlarının basması gerekmektedir. Aksi takdirde A720 ön cam değişimi değil ekran değişimi yapılması gerekir.
  • Değişen parça ekran değil ekran üzerindeki ön cam olduğundan herhangi fark olmayacaktır.

Samsung Galaxy A720 Ön Cam Değişimi ile ilgili Sıkça Sorulanlar

  • Ekran değişmeyeceğinden ekran kalitesi değişmez
  • Ekran orjinalliğini kaybetmez çünkü ekran üzerindeki ön cam ekrandan bağımsız bir şekilde endüstriyel makinalarımız ile sökülür
  • Ses ,müzik vs.. diğer kavramlar ile bu arızanın bağlantısı bulunmamaktadır
  • Verileriniz silinmez ekran ana kart üzerinden ayrı bir yapıda çalışan ve ana karta flex kablo ile bağlan bir parçadır, ön camda ekranın üzerine preslidir.
  • Dışarıdan değiştiği belli olmaz, ama profesyoneller tarafından söküldüğü belli olabilir.

Sadece ön camı değişimi hizmetinde değil daha birçok cep telefonu tamiri konusunda sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

Samsung Galaxy A720 Ön Cam Değişimi – 3E Teknik Servis İletişim

Sitemin iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kartal servisimizde A720 Ön Cam Değişimini ortalama 2 saatte yaptırabilirsiniz.Servis yoğunluğuna göre değişebilir.

Bizi Arayabilirsiniz. Tel : 0 216 353 71 58

Leave a Reply