Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58
Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58

Samsung Galaxy Note 2 Ekran Değişimi

Samsung galaxy note 2 telefonunuz, çeşitli darbeler sonucu ya da yere düşürmeden kaynaklı ekranı çatlayabilir, ya da kırılabilir, bu durumla karşılaştığınız da düşünmeniz gereken ilk konu; Samsung Galaxy Note 2 Ekran Değişimi

* Telefonunuzda ön cam değişikliği mi yoksa ekran değişikliği mi yapmanız gerekli?

  • Eğer samsung galaxy note 2 telefonunuzun ekranı kullanıma kapanmışsa,
  • Dokunmatik sistemden hiçbir şekilde yararlanamıyor ve yanıt alamıyorsanız,
  • Telefonunuz açık ama ekran görüntüsünde piksel bozukluk varsa, note 2  ekran değişimi gereklidir:

 

Kısacası samsung galaxy note 2 telefonunuzun iç ekranına güçlü bir darbe ile zarar gelmiş ise EKRAN DEĞİŞİMİ yapılmalıdır, aksi taktirde telefonunuz bir süre sonra kullanıma kapanıcaktır.

Telefonunuzun;

  • Ekranı kırıldıktan ya da çatladıktan sonra cihazınızda görüntü var ise,
  • Telefonunuzun dokunmatik ayarlarında bir sıkıntı yok ve dokunmatik unsurları takılma yapmadan işliyorsa,
  • İç ekranın çatlaması sonucu mürekkep akması ve benzeri sorunlar ile karşılaşılmış ise ön cam değişimi yapılması yeterli olacaktır.

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI SADECE 450 TL

"<yoastmark

3E Teknik Servis olarak alanında uzman SAMSUNG teknik servis çalışanlarımızla beraber sizlere, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımız başta olmak üzere galaxy note 2 ekran değişimi hizmetini yalnızca 2 saat içerisinde sunmaktayız.

Firmamıza iletmiş olduğunuz Samsung galaxy note2 markalı telefonunuzun ekran değişim işlemlerini yalnızca 2 saat içerisinde telefonunuzun orjinallik durumuna hiçbir şekilde zarar vermeden, A kalite Ekranlarla beraber, kaliteli teknik ekipmanlar ve uzman teknik servis çalışanlarımızla birlikte telefonunuzu fabrikadan ilk aldığınız gün ki konumuna getiriyor ve sizlere  sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Ekran Değişimi sonrasında cihazınızın tüm testleri yapılır ve ardından incelemeniz adına sizlere sunulur, sizlerin onayı alındıktan sonra, garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz sizlere teslim edilir.

BİLGİLERİNİZ KESİNLİKLE SİLİNMEZ!

3E Teknik Servis şirketi olarak, tarafımızca yapılan samsung note 2 ekran değişimi  durumlarında bilgileriniz silinmez .

Cihazınızın işlem ve uygulama performansında hiçbir değişiklik yapılmaz, aksine cihazınızın fabrikadan aldığınız haline geri dönmesi sağlanırken, telefonunuza yapılan özel bir temizleme yöntemi ile biriken kir ve tozlar temizlenerek, cihazınızın işlem hızı artırılmaktadır.

Note 2 ekran değişimi için daha detaylı bilgi almak için lütfen arayın :

WhatsApp :0542 353 71 58

Telefon : 0216 353 71 58

not: ekran fiyatları ithalat durumuna göre değişiklik göstermektedir lütfen arayarak ekran stoku ve fiyatı teyit ediniz.

Samsung Galaxy Note 2 Ekran Değişimi – İletişim

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’a Git.

Leave a Reply