Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58
Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58

Samsung J5 Prime Ön Cam Değişimi

Samsung j5 prime ön cam değişimi telefonunuzun ekranı üzerindeki cam kırıldığında tek başına değişebilen bir parçadır ekranınız sağlamsa komple ekran değişimi yerine sadece Cam Değişimi yaparak telefonunuzun tamirini en uygun maliyetle yapıyoruz.

Samsung J5 Prime Ön Cam Değişimi

J5 Prime Ön Cam Değişimi sonrasında telefonunuzun orjinalliği kesinlikle bozulmaz çünkü değişen parça ekran değil ön camdır. Haliyle ekranınız herhangi bir değişikliğe uğramaz. Hassasiyet ve renk tonlaması ile ilgili tüm konular ekran ile alakalı fonksiyonlardır. Ön cam bu ekran ve kasa bütünlüğünü sağlayan bir parçadır.

Samsung J5 Prime Ön Cam fiyatı 120 TL’dir. İşlemin ortalama süresi 1-2 saat aralığında sürmektedir. Gelmeden önce bizi aramanız halinde servis randevusu alarak bu süreyi kısaltabilirsiniz.

Samsung J5 Prime Ön Cam Değişimi Yapılması İçin Gerekli Şartlar

  • Ekranın bir kısmında yada tamamında görüntü kaybı olmaması gerekir.
  • Ekranda mürekkeplenme ve benzeri durum olmaması gerekiyor.
  • Tuşlarınızın tamamı basması ve dokunmatik fonksiyonlarının çalışması gerekir
  • Ekran sararma vb. durum olmaması gerekir.

Samsung J5 Prime Ön Cam Değişimi- Size Nasıl Güvenebilirim ?

3E Teknik Servis Kurumsal ve resmi bir firmadır açık adresimiz ve servis adresimiz aşağıda detaylı bir şekilde yazmaktadır.Çalışma saatlerimizde bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.Herhangi bir Yurtiçi kargo şubesine giderek 147 339 934 kurumsal anlaşma kodumuz ile teyiz edebilirsiniz.Sadece kurumsal firmalar Yurtiçi kargo ile analaşabilir ve bu kod tanımlanabilir.

Samsung J5 Prime Ön Cam Değişimi – İstanbul Dışından Nasıl Cihaz Gönderebilirim ?

Size en yakın Yurtiçi kargo şubesine giderek 147 399 934 kurumsal anlaşma kodumuzu kargo poşetinin alıcı kısmına yazmanız yeterlidir.Otomatik olarak 3E Teknik Servis firma bilgileri çıkmaktadır.Lütfen kargo poşeti içine ücret,kilit kodu vs bilgisi koymayınız.

Samsung J5 Prime Ön Cam Değişimi – Nasıl Çalışıyoruz ?

  1. Telefonunuz bize geldiğinde ilgili teknisyenimiz telefonunuzu inceler sizi arayıp varsa kilit kodunuzu öğrenir gerekli testleri yapar.
  2. Telefonunuzun ön cam değişimi yapılır.Test edilir.
  3. Sizi arayıp hesap numaramızı paylaşırız ve ödemenize istinaden kargoya veririz.

Samsung J5 Prime Ön Cam Değişimi – İletişim

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’a Git.

Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No : 45 /A   KARTAL / İSTANBUL

Servisimiz Kartal merkezde çarşıda bankalar caddesinin arka sokağında işler kitabevi yanında yer almaktadır.Kartal metrosunda inip Kartal Köprüsü üzerinden çarşıya giden otobüs yada minübüslere bindiğinizde çarşıda indikten sonra 250 metre mesafededir.Sahil tarafından geliyorsanız Kartal İskele durağında indiğiniz zaman 100 m uzaklıktadır.

Telefon : 0216 353 71 58  WhatsApp ve Cep : 0542 353 71 58

Leave a Reply