Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58
Türkiye'nin Lider Telefon Tamir Servisi
Email [email protected] Şimdi Ara! 0542 353 71 58

Samsung S7 Edge Cam Değişimi

Samsung S7 Edge Cam Değişimi

Samsung telefonların en gözdelerinden biri olan S7 Edge ler kenarlarının kavisli olmasından dolayı çok sevildi ve ciddi kullanıcı sayılarına ulaştı. IP68 sertifikasına sahip s7 edge telefonların ekranları da ufak tefek darbe ve çiziklere karşı dayanıklıdır. Telefonlarınızın ekranları ciddi bir şekilde darbe aldı ise oluşabilecek 2 farklı senaryo bulunmaktadır. Bunlardan birisi ekran camının kırılmasıdır. Diğeri ise maalesef telefonunuzun iç ekranının kırılmasıdır. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi almak için S7 edge erkan değişimi inceleyebilirsiniz.

S7 Edge Cam değişimi telefonlarınızın ekranının çalışır durumunda olması gerekir. Ekranınızın çalışır durumda olması ekranın bir kısmında veya tamamında dokunmatik kaybı yaşamamanız anlamına gelmektedir. Bunun en sağlıklı kontrolü telefonlarınızın arama ekranında *#0*#’yi tuşlayarak açılan menüde “TOUCH” yazısını tuşlayarak dokunmatik testini sağlayabilirsiniz.

Cam değişiminin yapılabilmesi için en önemli etkenlerde bir tanesi de telefonunuzun görüntüsünün sorunsuz olmasıdır. Ekran görüntüsünde oluşabilecek kararma, leke veya tamamen görüntü gitmesi cam değişimini imkansız kılmaktadır. Bu durumda oluşan arıza cam değil ekran değişimi arızasıdır cam değişimi yeterli olmayacaktır. Telefonunuzun arkasında oluşabilecek amoled ekranı yanıkları durumunda cam değişimi sağlanmaktadır ancak bu durumlarda ekranın zarar görme riski vardır.

Servisimizde ortalama 3-4 saat aralığında sağlanan S7 edge cam değişimi işlemi sonunda telefonlarınızın ekranını sorunsuz kullanmaya devam edeceksiniz. İşlem esnasında telefonlarınızın verileri siz aksini istemediğiniz sürece silinmeyecek veya kaybolmayacaktır.

İstanbul içerisinde olmamanız veya telefon için ayıracak vaktiniz yok ise Türkiye’nin her yerinden 147339934 kurumsal anlaşma numaramızın olduğu Yurtiçi kargo ile göndermeniz mümkündür.

Samsung S7 Edge Cam Değişimi
Samsung S7 Edge Cam Değişimi

Samsung S7 Edge Cam Değişimi – İletişim

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

Tıkla WhatsApp’a Git.

Telefon: 0216 353 71 58

Whatsapp: 0542 353 71 58

Soru, görüşleriniz ve detaylı bilgi almak için her zaman hattın diğer ucundayız.

Diğer arızalar ve telefon ihtiyaçlarınız için her zaman bekleriz.

Fiyatlarımız dolar kuruna göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıntılı bilgi için bizi arayın.

Adres: Kordon boyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No: 45/A

Kartal / İstanbul

Bize Facebook üzerinden de ulaşabilirsiniz

https://www.facebook.com/ceptelefontamircisi/

Leave a Reply